Кухонний посуд та аксесуари ТМ "Бероссі"

13.02.2017

 

Кухонний посуд та аксесуари ТМ "Бероссі"

Разделочная доска

Приємна новина для наших постійних і нових клієнтів - розширення асортименту продукції серед кухонного посуду і господарських товарів. З вересня 2013р компанія Альфа Пак-Схід є офіційним дистриб'ютором ТМ "Бероссі" в Харкові. Продукція цього білоруського виробника займає лідируючі позиції далеко за рамками своєї держави і налічує кілька сотень видів товарів в своєму "арсеналі". Велика частина кухонного посуду і аксесуарів вже представлена ​​на нашому сайті www.alfa-pack.com.ua. Це різні види пластмасових салатників, соусників, тарілок та інші популярні товари.

Крім головної переваги - придбання продукції зі складу в Харкові - є і друга приємна новина. Вся продукція ТМ "Бероссі" буде реалізовуватися за ціною виробника.

Салатники пластмассовые

 

Кухонний посуд та аксесуари

Ще з давніх-давен, практично на зорі своєї цивілізації, людство активно користувалося тими чи іншими видами кухонного посуду. Спочатку посуд виготовлялася переважно з  доступного і легко оброблюваного матеріалу - з глини. Надалі цей дешевий, але досить крихкий, жароміцний і стійкий до рідин матеріал замінили на більш практичні і поширені в сучасному побуті матеріали - сталь, чавун, мідь, скло і, звичайно ж, пластмасу (пластик) і навіть пресований папір (картон).

Використання останніх передових технологій і матеріалів в масовому виробництві посуду, дозволяє підвищити гігієнічність і практичність посуду, розділивши його на одноразовий посуд, побутовий та високоякісний професійний посуд. А безліч матеріалів, кольорів і форм посуду іноді розбурхує розум самого витонченого естета. Будь-яке святкове застілля, пікнік або навіть звичайна вечеря відмінно урізноманітнює гарно сервірований стіл з використанням різних предметів сервірування столу - від звичних тарілок, чашок, ложок, виделок і ножів до вражаючих формами і розмірами різних соусниць, креманок, фруктовниць, менажниць ...

Популярні види кухонного посуду від виробника можна знайти і в нашому асортименті:

 

Тарелки и менажницы Фруктовница Креманка
Менажниці та тарілки

Фруктовниці Креманки

Салатники Аксессуары для кухни Хлебница
Салатники Аксесуари для кухні Хлібниці

 

Посуд і кухонні аксесуари завжди користуються великим попитом і активно продаються в будь-якому інтернет-магазині, супермаркеті або на ринку. Якщо Ви хочете придбати посуд оптом, для подальшої його реалізації, за ціною виробника в Харкові або з вигідною доставкою по Україні, то більш детальну інформацію по кухонному посуді в нашому асортименті Вам нададуть НАШІ МЕНЕДЖЕРИ