Професійна хімія

13.02.2017

Професійна хімія

Профессиональная химия    

  Краща професійна хімія лінійки Кенолюкс для сектора ХоРеКа від Бельгійського виробника Сід Лайнс в асортименті продукції "для бізнесу" Альфа Пак. Якісні миючі та чистячі засоби для кухонь і виробничих приміщень гарантують безпеку і гігієну в приготуванні їжі.

Подробніше про професіональну хімію

 

Професійна хімія для прибирання


 

 

               GRILLMASTER PRO-5 літрів

                  Засіб для чищення гриля лужний

Засіб забороняється застосовувати для обробки алюмінієвих, емальованих, лакофарбових виробів і поверхонь не стійких до дії лугу.

Засіб GRILMASTER для чищення від жиру і нагару  духовок, печей, грилів, пароконвекційних печей, витяжок, скла, фритюрниць та кухонного обладнання. Не містить у своєму складі фосфатів і фенолів.

  Спосіб застосування

 

GRILLMASTER PRO концентрат-1 літр

Засіб для чищення гриля лужний концентрований

Засіб забороняється застосовувати для обробки алюмінієвих, емальованих, лакофарбових виробів і поверхонь не стійких до дії лугу.

Засіб GRILMASTER для чищення від жиру і нагару, з духовок, печей, грилів, пароконвекційних печей, витяжок, скла, фритюрниць та кухонного обладнання. Не містить у своєму складі фосфатів і фенолів.

  Спосіб застосування

 

 

GRILLMASTER PRO з розпилювачем-1 літр

   Засіб для чищення гриля лужний з розпилювачем

Засіб забороняється застосовувати для обробки алюмінієвих, емальованих, лакофарбових виробів і поверхонь не стійких до дії лугу.

Засіб GRILMASTER з тригером для чищення від жиру і нагару, духовок, печей, грилів, пароконвекційних печей, витяжок, скла, фритюрниць та кухонного обладнання, містить в своєму складі фосфати і феноли.

  Спосіб застосування

 

 

 
 
 
 
 

GRILLEXPERT PRO нейтральний - 5 літрів

 Засіб для чищення гриля нейтральний, готовий до вживання

Готовий до вживання нейтральний розчин (рН 10) в каністрі 5 л.

Засіб для чищення гриля "GRILLEXPERT" підходить для чищення алюмінію, скла, пластику, металу та інших поверхонь, не стійкий до дії лугу. Не вступає в реакцію з металом і алюмінієм. Не викликає опіків і подразнень на шкірі, 99% біорозпад.

  Спосіб застосування

 

 
 
 

GRILLEXPERT PRO нейтральний-1 літр

 

Засіб для чищення гриля нейтральний

Концентрований засіб для чищення від жиру і нагару, з духовок, печей, грилів, пароконвекційних печей, витяжок, скла камінів, фритюрниць та кухонного обладнання. Засіб спеціально розроблено для очищення конвектомату за допомогою струменевого розпилення. Пінна формула дозволяє видалити залишки отверділих, або частково полімеризованих жирів навіть на вертикальних поверхнях. Засіб для чищення гриля без лугу. Не вступає в реакцію з металом і алюмінієм. Не викликає опіків і подразнень на шкірі, 99% біорозпад. рН 10формула з низьким вмістом лугу дозволяє застосовувати засіб для чищення алюмінієвих і металевих поверхонь. А також поверхонь, що не стійкі до дії лугу.

  Спосіб застосування

 

 

 
 
 

GRILLEXPERT PRO нейтральний - 1 літр

Засіб для чищення гриля нейтральний, з розпилювачем, готовий до вживання

 

Готовий до вживання засіб чищення від жиру і нагару, з духовок, печей, грилів, пароконвекційних печей, витяжок, скла камінів, фритюрниць та кухонного обладнання. Засіб спеціально розроблено для очищення конвектомату за допомогою струменевого розпилення. Пінна формула дозволяє видалити залишки отверділих або частково полімеризованих жирів навіть на вертикальних поверхнях.

  Спосіб застосування

 

 
 

MAXICLEAN PRO 5л.

Засіб для чищення поверхонь ванної кімнати (кераміки і сантехніки).

 

Готовий до вживання засіб для чищення поверхонь ванної кімнати: ванни, раковини, рукомийники, душові кабіни, скло, акрилові поверхні, пластик, змішувачі, керамічна плитка і т.ін. Засіб легко видаляє бруд, накип, застарілі мильні відкладення і плями від макіяжу. Засіб не шкодить керамічним, емальованим, хромованим пластиковим поверхням, і виробам з нержавіючої сталі.

  Спосіб застосування

 

MAXICLEAN PRO концентрат - 1 літр

Засіб для чищення поверхонь ванної кімнати (кераміки і сантехніки)

Концентрат не відрізняється по ефективності від інших засобів для чищення "MAXI CLEAN PRO" і розрахований для застосування в цілях очищення таких поверхонь, як: ванни, раковин, умивальників, душові кабіни, акрилових поверхонь, пластику, змішувачів, керамічних плит і т.ін . Засіб легко видаляє бруд, накип, застарілі мильні відкладення і плями від макіяжу. Засіб не шкодить керамічним, емальованим, хромованим пластиковим поверхням, виробам з нержавіючої сталі.

  Спосіб застосування

 

PRO MAXICLEAN з розпилювачем 1 литр
 

PRO MAXICLEAN з розпилювачем 1 літр

Засіб для чищення ванної кімнати з розпилювачем

Готовий до вживання засіб для чищення поверхонь ванної кімнати: ванни, раковини, рукомийники, душові кабіни, скло, акрилові поверхні, пластик, змішувачі, керамічна плитка і т.ін. Засіб легко видаляє бруд, накип, застарілі мильні відкладення і плями від косметики.

Засіб не шкодить керамічним, емальованим, хромованим і пластиковим поверхням, а також виробам з нержавіючої сталі.

  Спосіб застосування

 

 

 
 

 

 
 
 

 

Засіб для дезінфекції АХД 2000

 

Швидкодіючий, дезінфікуючий засіб для антисептичної гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри у всіх областях, де необхідно проводити гігієнічну антисептичну обробку рук і шкіри. А також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, виробів медичного призначення, в тому числі інструментів, рукавичок і інших невеликих за розмірами об'єктів.

Рекомендований для застосування в ЛПУ, в дитячих шкільних та дошкільних установах, на харчових виробництвах, на підприємствах громадського харчування; на хіміко-фармацевтичних, біотехнологічних і парфюмерно-косметичних підприємствах, в установах соціального забезпечення (будинки для людей похилого віку, інвалідів та ін.), на об'єктах комунальних служб (в т.ч. в перукарнях і косметичних салонах), а також для населення в побуті.

  Спосіб застосування


 
 

Професійна хімія (миючі та чистячі засоби для кухонь, а також для посудомийних і пральних машин) у нас представлена ​​кількома категоріями: чистячі і миючі засоби для кухні підприємств громадського харчування (ресторанів, кафе, барів та їдалень), засоби для харчових і торгово-виробничих підприємств , миючі та чистячі засоби для клінінгу.

Більш детальну консультацію з професійної хімії можна замовити за тел. (067) 562-13-23