Увага! Вологі серветки

13.02.2017

Вологі серветки

 

                   
       
       

 

 

                   
       

 Вимити руки, обробити попку малюка при відсутності води, зняти макіяж, протерти фрукти, продезінфікувати рану, довести до блиску скельця окулярів і дзеркал, протерти офісну оргтехніку ... Та хіба мало що ще? Що об'єднує все це? Те, що все це можна зробити за допомогою вологих серветок!

На сьогодні головним матеріалом для виробництва стало синтетичне волокно (віскоза, поліестер, поліамід): матеріал більш м'який, міцний і до того ж володіє високою поглинаючою здатністю. Вологі серветки, просякнуті рН-нейтральною емульсією на водній або масляній основі, збагачені вітамінами, рослинними екстрактами, різними корисними для шкіри поживними речовинами. А різноманітні парфумерні композиції, присутні в складі більшості слоїв, зробили застосування вологих серветок справжньою насолодою.

Бар'єр від бактерій

Серветки служать не тільки косметичним, а й профілактичним засобом. Наприклад, ті, що призначені для інтимної гігієни, перешкоджають розвитку грибкової та бактеріальної інфекції, а також подразненню і запаленню шкіри. Також незамінні антисептичні серветки для рук, серветки для зняття макіяжу та іншого. Справа в тому, що вони відрізняються між собою не тільки назвами і сферами застосування, але й якістю матеріалу, а також складом лосьйонів, які використовуються для просочення. Так, наприклад, лосьйони для дитячих серветок характеризуються великою кількістю рослинних домішок: масло зародків пшениці, масло жожоба, екстракт ромашки та інші. Крім того, дитячі серветки повинні бути гіпоалергенними, мати рівень pH 5,5, і майже непомітний та нерізкий аромат.

 

Можливо Вас також зацікавлять серветки ажурні, або звичайні паперові серветки, купити які ви також можете у нас, ознайомившись з їх асортиментом.

 

Актуальні ціни на вологі серветки вказані на загальній сторінці Серветки.

Вологі серветки в наявності тільки на нашому складі "Барабашово"

 

 

т.(063)621-48-45

т.(050)216-20-48

(ТЦ "Барабашово")