Про нас

Про нас

Виробниче підприємство «Офсет» - торгова марка «АЛЬФА ПАК», ще з 1999 року є одним з найбільш надійних постачальників пластикової упаковки для підприємств, що працюють в харчовій галузі України (Супермаркети, ресторани, бари, кафе і т.д.).

Наша мета — бути корисними

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів взагалі ніколи не виникало питання «де знайти упаковку». Тому ми зібрали в одному місці все найактуальніше, щоб Ви могли не витрачати час і замовити все в одному місці.

Великий вибір товарів

В асортименті продукції компанії «АЛЬФА ПАК» нараховуються кілька тисяч різних видів упаковки  від пластикової до паперової (блістрена упаковка, паперові стакани, паперові пакети, крафтовий посуд, біо посуд, одноразовий посуд), яка виробляється з якісних матеріалів різних кольорів і характеристик.
Ефективна робота власного науково-виробничого центру по розробці прес-форм і технологій, дозволяє випускати упаковку, яка здатна задовольняти індивідуальні запити замовників і споживачів. А власний відділ дизайну допоможе Вам з нанесенням логотипу і зробить брендинг на популярних позиціях посуду або упаковки.

Поряд з упаковкою з термоформірованних полімерів, на сьогоднішній день, одним з найбільш популярних і затребуваних товарів на ринку є гнучка упаковка з полімерних плівок. Широке поширення вона набула в областях упаковки харчових продуктів відразу на виробничих лініях, упаковки в роздрібних торгових мережах, розфасовки фармацевтичних препаратів і багатьох інших. З метою надання упаковці більш привабливого товарного вигляду, активно використовується флексографічний друк.

На ринку представлені кілька основних, найбільш поширених видів гнучкої упаковки:
- термостійка плівка - вона застосовується для упаковки молочної продукції і витримує температуру близько 90 ° С;
- плівка для заморозки - вона використовується, коли потрібна глибока заморозка продуктів; така плівка випускається в декількох варіантах, але найчастіше використовується багатошарова плівка, зовнішній шар якої може бути як без друку, так і з повнокольоровим флексографічного печаткою;
- плівка з твіст ефектом - її застосовують для упаковки продуктів «в закрутку», вона здатна зберігати форму тривалий час після скручування;
- прозора поліетиленова плівка - це найпопулярніший вид плівки, він підходить для упаковки твердих, рідких, сипучих, харчових продуктів і нехарчових матеріалів.

Крім інших очевидних переваг, гнучка упаковка має ще одне дуже важливе якість - її можна просто і ефективно піддавати вторинній переробці. По всьому світу вже багато років працюють спеціальні переробні заводи, які і займаються випуском упаковки з вторсировини, допомагаючи зберігати екологію нашої планети.

Професійний підхід

В Альфа Пак працює дружна команда фахівців. Ми завжди раді допомогти визначитися з товаром перед купівлею.
Ми оперативно оброблюємо всі замовлення, щоб ви отримали їх максимально швидко. Консультуємо і відповідаємо на питання у будь-якому зручному каналі комунікації: телефоном, в чаті на сайті, у розділі відгуків, а також в Telegram, Viber, Facebook Massenger і Instagram Direct.
Найкраще про наш сервіс кажуть наші клієнти і їх оцінки у відгуках Google.

 

Мобільна версія