Асортимент упаковки

Нам довіряють торгові мережі

Про компанію

Вислів "Зустрічають по одягу ..." актуальний не тільки для спілкування людей. Здійснюючи покупки в магазині, ми спочатку звертаємо увагу на зовнішній вигляд майбутньої покупки. А перше, що ми бачимо - це, звичайно ж, упаковка. Охайна, надійна, практична упаковка на 90% гарантує придбання "саме цього товару".

Наша компанія в числі перших, хто серйозно підійшов до розробки і виробництва пакувальних матеріалів. І вже незабаром, завдяки власним інноваціям та впровадженню новітніх технологій, компанія "Альфа Пак" зайняла почесне місце спочатку серед виробників упаковки в Харкові, а тепер вже і на всій території Східної України.

У нашій компанії для Вас розроблена гнучка система знижок. Досвідчені менеджери допоможуть Вам підібрати потрібну продукцію за індивідуальною, вигідною для Вас ціною. Доставимо товар зручним для Вас способом. Ми цінуємо кожного клієнта і працюємо для Вас!

Основним нашим напрямком залишається пластикова упаковка: блістер (упаковка для салатів і напівфабрикатів, упаковка для кондитерки, тортівниці), пластикові контейнери і відра, плівкова упаковка одноразова (стретч-плівка різних форматів і напрямків, термоплівка), поліетиленові пакети, пластиковий одноразовий посуд. Крім основної пластикової продукції, в нашому асортименті все частіше можна зустріти й інші пакувальні матеріали: крафт-пакети, картонну упаковку (упаковка для тортів, піци, фаст-фудів, лотки для яєць), паперовий одноразовий посуд та інші види упаковки і супутніх матеріалів.

Наша компанія готова вам запропонувати

Зручна та гнучка система знижок %

Великий вибір упаковки

Нанесення Вашого логотипу на товар

Доставка по всій території України

перейти в розничный магазин

безпека

Вся продукція нашої компанії має:

Всі необхідні Сертефікати якості

Висновки санепідемстанції

Міжнародний стандарт якості